Зв’язок з природою: Роль у щасті та соціальній поведінці дітей

Ласкаво просимо, друзі! Сьогодні ми поговоримо про дослідження, яке показує, що діти, які мають зв’язок з природою, щасливіші та більш дружелюбні. Виявляється, що коли малечі оточують себе природою, вони менше мають емоційних проблем і легше знаходять спільну мову з іншими.

Дослідження показало, що діти, які проводять більше часу на свіжому повітрі або мають можливість контактувати з природою, демонструють більшу схильність до дружби, допомоги та спільного діленняся. Це дуже важливо, оскільки така поведінка сприяє формуванню позитивних міжособистісних взаємин та розвитку соціальних навичок у дітей.

Отже, не забувайте про важливість того, щоб ваші малюки мали можливість проводити час на вулиці, насолоджуючись природою навколо. Це не лише корисно для їхнього фізичного здоров’я, а й має позитивний вплив на їхнє емоційне та соціальне самопочуття.

Не забувайте підтримувати зв’язок вашої дитини з природою — це може зробити їх щасливішими та більш доброзичливими особами. Давайте разом робити наш світ кращим місцем для всіх!

***
#### Оригінальний заголовок:
Діти, які відчувають зв’язок з природою, щасливі — і більше схильні дружити, допомагати та ділитися

#### Оригінальний посилання:
[Посилання на оригінальну статтю](https://parentingscience.com/kids-connected-with-nature/)

#### Опубліковано на:
[Сайт «Наука про батьківство»](https://parentingscience.com)