Формуюче оцінювання та візуалізація: ефективність учня підтримується штучним інтелектом

Анотація

Формуюче оцінювання важливе для поліпшення викладання та навчання, а ШІ та візуалізація допомагають в цьому. Ми розробили інструмент візуального звіту з підтримкою ШІ для аналізу даних іспитів студентів. Провели дослідження, в якому одній групі студентів давали візуальні звіти з підтримкою ШІ, а іншій — усний відгук від учителя. Виявили, що втручання та час мають великий вплив на навчання. Студенти з візуальними звітами з підтримкою ШІ ставали трохи більш тривожними під час навчання, але також були самоефективними з часом. Порівняли візуальні звіти з відгуками вчителів і не виявили суттєвих відмінностей, крім підвищення самоефективності. Дослідження також показало, що студенти оцінюють позитивні модулі візуального звіту з підтримкою ШІ. Висновок — використання візуального звіту з підтримкою ШІ покращує формувальне оцінювання та навчання.

Примітки практикуючого лікаря

Формуюче оцінювання важливе для поліпшення навчання. ШІ та візуалізація мають великий потенціал у цьому. У цьому дослідженні розробили інструмент візуальних звітів з підтримкою ШІ, що допомагає зручними звітами на основі даних. Візуальний звіт з підтримкою ШІ покращує навчальні досягнення та саморегулювання студентів з часом, але збільшує їхнє хвилювання під час тестування. Візуальний звіт з підтримкою ШІ має такий же ефект, як і відгуки вчителів, але допомагає підвищити самоефективність.

Наслідки для практики та/або політики: рекомендуємо використовувати візуальний звіт з підтримкою ШІ у великих класах, оскільки він покращує навчання та саморегулювання студентів. Рекомендується використовувати візуальний звіт з підтримкою ШІ замість відгуку вчителя, оскільки він допомагає підвищити самоефективність. Рекомендується надавати пріоритет модулям Performance Ranking, Personal Mastery і Knowledge Alert при розробці візуального звіту з підтримкою ШІ.