Зарахування

Кроки до реєстрації

Який графік відвідування обрати? У нашому садочку встановлено  чотири  основних графіків відвідування.


З понеділка по пʼятницю

«Економ» 7:30 — 13:00

«Соціальний» 7:30 — 19:00


Тільки Субота

«Вихідний»  9:00 — 18:00


З понеділка по Cуботу

«Еліт» 7:30 — 19:00

Скористайтесь нагодою завітати до нашого садочка на екскурсію! Познайомитися з керівництвом та викладачами, подайте заяву про вступ.

До підписання договору, обовʼязково скористайтеся безкоштовним пробним днем. Таким чином, ми зрозуміємо ваші потреби та потреби вашого малюка. Зазначте, безкоштовним є тільки пробний день, якщо ви бажаєте продовжити пробний період, то, будь ласка, будьте готові внести передоплату у розмірі 450грн на день.

Ви вже вирішили який графік є найкращим для вас і вашого малюка та попередили нас про всі особливості поведінки та харчування вашої малечі?

Тоді, час скласти договір! Вам обовʼязково знадобиться паспорт, інн та свідоцтво про народження дитини. На усі паперові справи знадобиться не більше пів години. Чекаємо на вас та вашого малюка!

Оплата вноситься заздалегідь у повному обсязі. У разі пропуску через хворобу, вам будуть відшкодовані кошти у розмірі 60 грн/день (відшкодування за харчування)

Прохання мати при собі копію свідоцтва про народження, паспорт,інн.

  Відомості про дитину:

  Ваші дані:

  Ще не наважились завітати до нас?

  Наші заклади знаходяться під цілодобовою охороною приватної охоронної компанії “Sheriff”.

  Усі діточки та батьки нашого закладу застраховані у приватній клініці “Odrex”.

  У разі повітряної тривоги, наші діточки сплять, тому що наш заклад розташований у підвальному приміщенні, та є надійним захистом для наших діточок.